MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Systemy przeładunkowe » Uszczelnienia bram

Uszczelnienia bram - ochrona przed wiatrem i niepogodą.

Systemy przeładunkowe, uszczelnienia bram

Dobra ochrona w każdym punkcie.

Uszczelnienia bram Hörmann chronią przeładowywane towary przed wpływem warunków atmosferycznych, pozwalają oszczędzić koszty energii, zapobiegają przeciągom, a tym samym przyczyniają się do zmniejszenia zachorowań wśród pracowników obsługi. Uszczelnienia w połączeniu z rampami przeładunkowymi nie wymagają montażu dodatkowego zadaszenia ani innych elementów ramp.

Klapowe uszczelnienia bram produkcji firmy Hörmann dopasowują się do samochodów ciężarowych różnych wielkości, dlatego mają uniwersalne zastosowanie. Te uszczelnienia są dostępne jako modele rampowe lub przejazdowe w wielu wariantach wykonania, dzięki czemu spełniają wymagania większości sytuacji przeładunkowych.

Wysokiej jakości fartuchy czołowe i boczne, montowane na uginającej się ramie z ocynkowanej stali, pozwalają na uzyskanie stabilnej, a zarazem elastycznej i wytrzymałej konstrukcji. Uzupełnieniem szerokiej oferty są pneumatyczne i dociskowe uszczelnienia bram specjalnego zastosowania.

Tania wymiana.

Fartuchy i elementy ramy produkowane jako skręcane pojedyncze elementy są bardzo łatwe w montażu. Dlatego wymiana uszkodzonych części jest bezproblemowa i niedroga.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.