MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Serwis

Firma MAC Sp. z o.o. jako Autoryzowany Partner i Autoryzowany Serwis produktów firmy Hörmann z przyjemnością zaprasza do zapoznania się z ofertą współpracy w zakresie serwisowania bram garażowych, przemysłowych, techniki przeładunku, automatyki do bram oraz zamknięć przeciwpożarowych zamontowanych w Państwa obiektach.


Serwis

Serwis naszej firmy działa w oparciu o własnych pracowników, wspomagany jest jednak sprawdzonymi, autoryzowanymi partnerami usytuowanymi w Gdańsku, Warszawie, Sosnowcu, Zamościu i innych miejscowościach. Dzięki temu termin przystąpienia do naprawy ograniczony zostaje do minimum.


Nasi technicy znają się na swojej pracy. Stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Na bieżąco śledzą najnowszy stan wiedzy technicznej i z powodzeniem stosują tę wiedzę we wszystkich sytuacjach związanych z kontrolą, konserwacja i naprawą. Wielu użytkowników ugruntowało swoją opinie o naszej firmie na podstawie sprawności działania i kompetencji serwisu.


Oferujemy korzystne formy zawierania umów serwisowych na cykliczne przeglądy urządzeń po upływie okresu gwarancji oraz w trakcie jej trwania, gwarantujące natychmiastowe usunięcie ewentualnych usterek. Na podstawie starannie wykonanego przeglądu stwierdzamy aktualny stan eksploatowanego urządzenia. Następnie weryfikujemy go pod kątem zgodności ze stanem wymaganym przez przepisy, zgodnie z procedurami serwisowymi opracowanymi przez dział techniczny Hörmann. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości przywracamy urządzenie do stanu pełnej sprawności technicznej, naprawiając lub wymieniając uszkodzony element.


Warunki gwarancji dla bram garażowych

Warunki gwarancji dla napędów do bram garażowych i wjazdowych

Wskazówka:
Tylko fachowo konserwowane i sprawne urządzenia zapewniają płynny przebieg procesów produkcyjnych i bezpieczną komunikację.