MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Okna » PCV

Okna PCV

Optymalny stosunek ceny do jakości.

Ze względu na komfort użytkowania i optymalny stosunek ceny do jakości okna PCV cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. W ofercie Nexbau znajdziecie Państwo okna PCV produkowane we współpracy z dwoma sprawdzonymi, europejskimi systemodawcami: Rehau i Brügmann.

Okna Rehau.

System Brillant - Design - efektywna izolacja termiczna i różnorodność rozwiązań dla wymagających. Okna w systemie REHAU Brillant-Design spełniją najwyższe wymagania dotyczące różnorodności oferowanych rozwiązań oraz parametrów ochrony cieplnej. W naszej ofercie znajduzją się profile o głębokości 70 mm i budowie 5-komorowej.
System REHAU Brillant-Design jest polecany szczególnie do domów energooszczędnych oraz termomodernizacji budynków.
Łagodne łuki, zaokrąglone krawędzie, delikatne skosy - wszystko to nadaje oknom z profili REHAU Brillant-Design nowoczesny i profesjonalny wygląd.

Okna PCVGeneo® technologia przyszłości. Okna w systemie GENEO to niezwykła innowacja w dziedzinie techniki okiennej. System GENEO jest niezaprzeczalnym liderem w swojej klasie w zakresie efektywności energetycznej. Dzięki profilom GENEO zrealizują Państwo marzenia o komforcie mieszkania.
Unikalna receptura tworzywa kompozytowego RAU-FIPRO została opracowana przez specjalistów z REHAU. To niezwykle stabilne tworzywo przyszłości, otwiera nowe kierunki w branży okiennej. Zapewnia ono nadzwyczajne właściwości statyczne profili GENEO, bez potrzeby stosowania wzmocnienia stalowego.

System Euro - Design70 - doskonała izolacja termiczna, nowczesny design. Okna z profili REHAU Euro-Design 70 to 70-milimetrowa szerokość profili, pięciokomorowa budowa oraz doskonałe parametry izolacyjności termicznej, co w efekcie zapewnia obniżenie kosztów energii.
Okna te w pełni spełniają wymagania stawiane nowoczesnemu budownictwu. Również biorąc pod uwagę kształt i sposób otwierania okien z profilii REHAU Euro-Design 70, można je idealnie dopasować do fasady budynku oraz wnętrza mieszkania.

Okna Brügmann.

Oferujemy również okna Brügmann w systemach: Brügmann AD z listwą przyszybową Classic-line oraz Brügmann AD z listwą przyszybową Round-line.

Okna PCV

Okna wyprodukowane w systemie Brügmann AD sprostają wysokim wymaganiom każdego użytkownika okien. Zastosowanie wysokiej jakości PCW powoduje łatwość konserwacji i utrzymania czystości oraz długą i niezmienną żywotność profili.
Pięciokomorowy system profili wraz z dwoma uszczelkami zapobiega powstawaniu mostków cieplnych, a tym samym wpływa na wyraźną redukcję kosztów energii. Dodatkowo duże komory wewnętrzne i kształtowniki ze stali ocynkowanej zapewniają doskonałą stabilność i niezawodne działanie.

Okucia Roto NT

Okucia Roto NT są obecnie jednymi z najlepszych oferowanych na rynku oferującym stolarkę okienną. Jest to rezultatem niespotykanego wyboru możliwości proponowanych w ramach jednego produktu oraz bezkonkurencyjny okres gwarancji - pięciokrotnie dłuższy od dotychczasowych standardów - wynoszący 10 lat. Okucia Roto NT to najbardziej rozbudowany system na rynku - w jego obrębie znajdziecie Państwo wszystko: okucia do okien o różnych kształtach i sposobach otwierania, systemy antywyważeniowe oraz ogromny wybór dostępnych zawiasów i klamek.

System TiltFirst - zabezpieczone przed niepowołanym otwarciem.

Nowość: okno do pokoju dziecięcego. Zabezpieczeniom okien montowanych w pokojach dziecięcych poświęca się w dalszym ciągu zbyt mało uwagi. Odnosi się to również do przedszkoli i szkół. Konstruktorzy Roto przeanalizowali ten problem i opracowali nowe rozwiązanie techniczne, dzięki któremu każde okno zabezpieczyć można przed otwarciem przez dzieci.
Mechanizm zabezpieczający działa dzięki zastosowaniu opracowanej przez Roto technologii „TiltFirst". Skrzydło okna po przekręceniu klamki o 90° przechodzi do pozycji uchylenia. Klamka z wkładką cylindryczną nie pozwala na przejście skrzydła z pozycji uchylenia do otwarcia. Dopiero przekręcenie klucza zwalnia blokadę i umożliwia ustawienie klamki w położeniu pionowym (do góry) oraz otwarcie okna. Ponowne przejście do pozycji uchylenia automatycznie uaktywnia blokadę.

Okna PCV

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.