MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Ogrodzenia » Ogrodzenia aluminiowe

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe.

Ogrodzenia – nowoczesne i trwałe, wykonywane są z wysokiej jakości aluminium pochodzącego z polskich tłoczni. W oferowanych rozwiązaniach stosujemy specjalnie zaprojektowane profile, w tym jezdny do bram przesuwnych. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych systemów oraz najlepszych materiałów, jesteśmy w stanie zapewnić, że ogrodzenia aluminiowe będą trwałe i niezawodne przez wiele lat. Wszelkie nieliczne elementy stalowe, w tym rygiel w bramie czy zawiasy, poddawane są cynkowaniu – obróbce antykorozyjnej, która dodatkowo przedłuża żywotność konstrukcji.

Ogrodzenia aluminiowe doskonale sprawdzają się w przypadku różnego rodzaju budynków i terenów – prywatnych, firmowych, instytucjonalnych czy publicznych. Wysoka estetyka wykonania poszczególnych rozwiązań sprawia, że stają się one wizytówką poszczególnych miejsc i doskonale pasują do nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Po informacje techniczne jak i te, które dotyczą napędów i montażu zapraszamy do punktu obsługi klienta.

WELL

Well to model, który będzie ozdobą każdego typu posesji. Dzięki opatentowanemu systemowi łączenia sztachet z belkami poprzecznymi (bez spawów), uzyskaliśmy bardzo wysoką estetykę paneli i wypełnień bramy oraz furtki. Sztachety zakończone są zaślepkami.


Ogrodzenia aluminiowe - Well

Liguria

Liguria jest modelem o nowoczesnym wzornictwie. Lamele w tym systemie ułożone są skośnie (żaluzja). Możliwy dowolny rozstaw lameli. Lamela wykonana jest z profilu zamkniętego.


Ogrodzenia aluminiowe - Liguria

Flis

Flis jest modelem o nowoczesnym wzornictwie. Możliwy dowolny rozstaw lameli. Lamela wykonana jest z profilu zamkniętego.


Ogrodzenia aluminiowe - Flis

Finn

Finn jest modelem o nowoczesnej stylistyce. Proste kształty sprawiają, że ogrodzenie to jest idealnym zwieńczeniem inwestycji w nowoczesnym stylu. Cienkie poprzeczki nadają ogrodzeniu lekkości.


Ogrodzenia aluminiowe - Finn

Smyck

Smyck jest modelem o nowoczesnej stylistyce. Proste kształty sprawiają, że ogrodzenie to jest idealnym zwieńczeniem inwestycji w nowoczesnym stylu. Lamele o wysokości 100, 60 oraz 25mm można dowolnie komponować, dzięki czemu można stworzyć unikatowe ogrodzenie.


Ogrodzenia aluminiowe - Smyck

Smyck 60

Smyck 60 jest modelem o nowoczesnej stylistyce. Proste kształty sprawiają, że ogrodzenie to jest idealnym zwieńczeniem inwestycji w nowoczesnym stylu. Model ten zbudowany jest z lameli o wymiarach 60x25mm.


Ogrodzenia aluminiowe - Smyck 60

Smyck 100

Smyck 100 jest modelem o nowoczesnej stylistyce. Proste kształty sprawiają, że ogrodzenie to jest idealnym zwieńczeniem inwestycji w nowoczesnym stylu. Model ten zbudowany jest z lameli o wymiarach 100x25mm.


Ogrodzenia aluminiowe - Smyck 100

Smyck 200

Smyck 200 jest modelem o nowoczesnej stylistyce. Proste kształty sprawiają, że ogrodzenie to jest idealnym zwieńczeniem inwestycji w nowoczesnym stylu. Zbudowany jest z największej dla tego modelu lameli o wymiarach 200x25mm.


Ogrodzenia aluminiowe - Smyck 200

Mile

Mile jest modelem o uniwersalnej stylistyce. Proste kształty sprawiają, że ogrodzenie to pasuje zarówno do nowoczesnych domów jak i tych o klasycznym stylu. Dzięki opatentowanemu systemowi łączenia sztachet z belkami poprzecznymi (bez spawów), uzyskaliśmy bardzo wysoką estetykę paneli i wypełnień bramy oraz furtki. Sztachety wnikają w belki poprzeczne, nie wystając w górę i w dół.


Ogrodzenia aluminiowe - Mile

Breeze

Breeze jest modelem klasycznym. Dzięki opatentowanemu systemowi łączenia sztachet z belkami poprzecznymi (bez spawów), uzyskaliśmy bardzo wysoką estetykę paneli i wypełnień bramy oraz furtki. Sztachety przenikają przez belki poprzeczne, zakończone są zagniecionym grotem. Możliwe wykonanie bez ozdób.


Ogrodzenia aluminiowe - Breeze

Trick

Trick jest modelem klasycznym. Unikalny opatentowany sposób łączenia belek poprzecznych ze sztachetami, pozwolił nam wywrócić do góry nogami sposób myślenia o ogrodzeniach. Sztachety przenikają przez belki poprzeczne, mogą być zakończone grotem aluminiowym lub plastikowym (ABS). W ofercie dwa rodzaje ozdób, które można przymocować w dowolnym miejscu.


Ogrodzenia aluminiowe - Trick

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.