MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Nasza oferta

Sprawdzone w działaniu od ponad czterdziestu lat

Segmentowe, uchylne i rolowane bramy garażowe firmy Hörmann do garaży pojedynczych, podwójnych lub rzędowych łączą w sobie wysoką jakość i sprawdzone rozwiązania techniczne z solidną konstrukcją i niezawodnym działaniem. Mamy dla Twojego domu coraz doskonalsze rozwiązania!


BramyBramyBramy

Drzwi, które wytrzymają niejedno. Zewnętrzne i wewnętrzne

Hörmann produkuje drzwi wielofunkcyjne od ponad 40 lat. Są stabilne, wytrzymałe, nie wypaczają się, są odporne na warunki atmosferyczne, ocieplane i wyciszone. Oferujemy właściwe drzwi do każdego pomieszczenia w Twoim domu: do piwnicy, pracowni, pokojów dziecięcych i młodzieżowych, adaptowanych strychów oraz przejść między garażem a domem.


DrzwiDrzwiDrzwi

Szeroki program dla nowoczesnych przedsiębiorstw.

Bramy w wielu wariantach wykonania i wyposażenia (m.in. segmentowe, szybkobieżne, harmonijkowe, do garaży zbiorczych, przesuwne, przeciwpożarowe, kurtyny paskowe) z optymalnie dobranym systemem napędowym i sterowaniem. Wykonane ze stali, z aluminium lub o konstrukcji kombinowanej stalowo-aluminiowej.


Bramy przemysłoweBramy przemysłoweBramy przemysłowe

Napędy i sterowania

Zawsze optymalnie dostosowane do danego typu bramy oraz panujących warunków. Najlepsze materiały, doskonała elektronika, sprawdzone konstrukcje silników i staranne wykonanie są gwarancją niezawodnego funkcjonowania w trudnych warunkach. Będziesz się nimi cieszyć przez wiele lat!


Napędy do bramNapędy do bramNapędy do bram