MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Napędy i sterowanie » Bram wjazdowych

Napędy do bram wjazdowych - kompatybilne rozwiązania wiodącego w Europie producenta napędów.

Napędy i sterowniki, bram wjazdowych

Zachwycający komfort i przekonujące bezpieczeństwo.

Korzystanie z bramy wjazdowej stanie się naprawdę komfortowe, gdy wyposażysz ją w zdalnie sterowany napęd. Tak, jak tego oczekujesz. Oczywiście nie może to być byle jaki napęd, lecz produkt wysokiej jakości, na którym możesz polegać każdego dnia. Do nowych bram wjazdowych lub jako wyposażenie uzupełniające do istniejących bram skrzydłowych i przesuwnych.

Dopasowany system.

Firma Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system, składający się z bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej. Nie potrzebujesz dodatkowego odbiornika i oszczędzisz sobie konieczność dostosowania systemów napędów różnych producentów.

Bezpieczeństwo dla Twojej rodziny.

Napędy i sterowniki, bram wjazdowychNapędy do bram wjazdowych firmy Hörmann są bezpieczne w każdej fazie otwierania i zamykania. Napęd zatrzymuje bramę natychmiast po napotkaniu przeszkody. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają fotokomórki, rozpoznające bezdotykowo obecność osób i przedmiotów. Można je zamontować w prosty i elegancki sposób w nowych kolumnach, umieścić przy wjeździe na posesję i w ten sposób zabezpieczyć obszar pracy Twojej bramy skrzydłowej lub przesuwnej.

Cicha praca.

Napędy do bram wjazdowych Hörmann zapewniają cichą i bezpieczną pracę bramy. Brama otwiera się płynnie, a przed zamknięciem jest łagodnie wyhamowywana. Takie rozwiązanie oszczędza mechanizm bramy i napędu i co więcej – nikomu nie przeszkadza.

Długotrwałe działanie.

Napędy do bram wjazdowych firmy Hörmann muszą sprostać znacznym obciążeniom mechanicznym, a zatem ich wykonanie musi być odpowiednio solidne i wysokiej jakości. Materiały, z których je wykonano, charakteryzują się odpornością na działanie warunków atmosferycznych i długą żywotnością, dzięki czemu napęd wymaga minimalnej konserwacji i pracuje bezawaryjnie przez długi czas. Do szczególnie zimnych regionów polecamy napęd RotaMatic z wbudowanym ogrzewaniem.

Indywidualny komfort obsługi.

Napędy i sterowniki, bram garażowychOferta obejmuje różne przenośne i stacjonarne akcesoria wysokiej jakości pasujące do wszystkich sytuacji montażowych. Od mikronadajników, poprzez sterowniki kodowe i czytniki odcisków, po rozwiązania specjalne (na przykład akumulatory awaryjne).

Bezpieczeństwo atestowane przez TÜV zgodnie z normą PN EN 13241-1.

Napędy do bram wjazdowych firmy Hörmann są bezpieczne w każdej fazie otwierania i zamykania. Siły generowane przez napędy są badane i certyfikowane przez TÜV dla bram różnej wielkości w różnych sytuacjach montażowych. Dzięki temu od razu możesz czuć się bezpiecznie, gdyż nie ma konieczności pomiaru sił na miejscu montażu. Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z autoryzowanym przedstawicielem firmy Hörmann.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.