MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Napędy i sterowanie » Bram przemysłowych

Napędy do bram przemysłowych - rozwiązania systemowe w pełni się opłacają.

Napędy i sterowniki, bram przemysłowych

Jakość, na której możesz polegać.

Napędy i sterowania są zawsze optymalnie dostosowane do danego typu bramy oraz warunków panujących w zakładzie. Najlepsze materiały, doskonała elektronika, sprawdzone konstrukcje silników i staranne wykonanie są gwarancją niezawodnego funkcjonowania w trudnych warunkach. Wiedza i doświadczenie specjalistów. Od ponad 30 lat firma Hörmann produkuje bramy przemysłowe, napędy i sterowania jako funkcjonalne systemy dla przemysłu. Jako jeden z nielicznych producentów firma Hörmann oferuje w tej dziedzinie szeroki i zróżnicowany program.

Bramy, napędy i sterowania z jednej ręki.

Wszystkie istotne komponenty bram i napędów takie jak: segmenty, ościeżnice, okucia, napędy i sterowania, są konstruowane i produkowane przez tylko firmę Hörmann. To gwarantuje bardzo dobrą kompatybilność bramy, napędu i sterowania. Aby utrzymać produkcję na stale wysokim poziomie, korzystamy ze specjalnych urządzeń produkcyjnych, które bazują na własnej koncepcji firmy.

W procesie rozwoju produktu zwracamy szczególną uwagę na to, aby brama i napęd tworzyły optymalnie dopasowany system. Próby wytrzymałościowe przeprowadzane w realnych warunkach są gwarancją zaawansowanych technologicznie produktów seryjnych, na których możesz polegać.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.