MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Napędy i sterowanie » Bram garażowych

Napędy do bram garażowych - mechaniczne zabezpieczenie przed podważeniem zapewnia przeciwwłamaniowe ryglowanie bramy.

Napędy i sterowniki, bram garażowych

Komfort i bezpieczeństwo w Twoim domu.

Wysiadanie z samochodu, żeby otworzyć bramę garażową w środku nocy lub gdy wieje i pada, nie należy do przyjemności. Dzięki napędom firmy Hörmann masz cały czas "wolny przejazd". W ten sposób przy pomocy pilota szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzysz swoją bramę garażową i wjazdową, nie wysiadając z samochodu. Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic i ProMatic Akku - napęd do garaży bez przyłącza energetycznego.

Super szybkie otwieranie bramy.

O maks. 50% większa prędkość otwierania napędu SupraMatic w bramach segmentowych zapewnia szybszy dostęp do garażu.

Dopasowany system.

Firma Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system, składający się z bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej. Nie potrzebujesz dodatkowego odbiornika i oszczędzisz sobie konieczność dostosowania systemów napędów różnych producentów.

Spokój i bezpieczeństwo.

Napędy i sterowniki, bram garażowychWłamywacz nie ma prawie żadnych szans, gdy trafi na bramę garażową firmy Hörmann wyposażoną w napęd – gdy brama jest zamknięta, zabezpieczenie przed podważeniem automatycznie zatrzaskuje się w zderzaku szyny prowadzącej. Brama zostaje natychmiast zaryglowana, co skutecznie uniemożliwia jej podważenie. Samo ryglowanie działa w sposób czysto mechaniczny i – w przeciwieństwie do napędów innych producentów – spełnia swoją funkcję również w razie braku prądu.

Niezawodność – automatyczny układ rozłączający.

Niezawodny mechanizm rozłączający natychmiast zatrzymuje bramę w przypadku natrafienia na przeszkodę. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zalecamy instalację bezdotykowej fotokomórki. W napędzie SupraMatic P firmy Hörmann stanowi ona już standardowe wyposażenie.

Indywidualny komfort obsługi.

Napędy i sterowniki, bram garażowychOferta obejmuje różne przenośne i stacjonarne akcesoria wysokiej jakości pasujące do wszystkich sytuacji montażowych. Od mikronadajników, poprzez sterowniki kodowe i czytniki odcisków, po rozwiązania specjalne (na przykład akumulatory awaryjne).

Opatentowany mechanizm pasa zębatego

Ten pas zębaty wzmocniony włóknem kevlarowym jest szczególnie odporny na rozerwanie i cichy w eksploatacji. Koniec z oliwieniem lub smarowaniem. Nic nie kapie na dach Twojego samochodu. Jest to decydująca zaleta w porównaniu do napędów łańcuchowych lub wrzecionowych. Silny mechanizm sprężynowy automatycznie napina pas zębaty i zapewnia w ten sposób zawsze miarowy, spokojny bieg bramy.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.