MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Drzwi » Zewnętrzne

Wysokiej jakości aluminiowe drzwi zewnętrzne zwiększające bezpieczeństwo i komfort obsługi.

Drzwi, zewnętrzne

Systemy aluminiowych drzwi zewnętrznych - niepowtarzalna jakość i wyposażenie.

Twoje nowe drzwi zewnętrzne powinny być czymś wyjątkowym. Powinny pasować do stylu domu, dobrze się prezentować i świadczyć o dobrym guście właścicieli. Takie drzwi powinny spełniać wysokie wymagania z zakresu bezpieczeństwa i charakteryzować się wysokim współczynnikiem izolacyjności termicznej, aby ograniczać straty energii. W takim wypadku idealnym wyborem będą drzwi aluminiowe firmy Hörmann. Ten bardzo trwały materiał wysokiej jakości nie niszczy się i nie trzeba go malować. Nawet po wielu latach aluminiowe drzwi zewnętrzne firmy Hörmann wyglądają jak nowe.

Spośród 3 różnych wersji wykonania wybierz zgodnie z życzeniem drzwi o dobranym wyglądzie i odpowiednich właściwościach izolacyjnych: wersję podstawową TopComfort, elegancką, zakrywającą skrzydło wersję TopPrestige lub wersję TopPrestigePlus o najlepszej izolacyjności termicznej i ciekawszym wzornictwie. Nie ma znaczenia, na którą wersję wykonania się zdecydujesz - zawsze otrzymasz produkt najwyższej jakości "made in Germany".

Drzwi zewnętrzne ThermoPro - stalowe drzwi do domów i wejść bocznych.

Drzwi, zewnętrzneStalowe drzwi Hörmann ThermoPro są dostępne w bogatym wyborze wzorów. Te niedrogie drzwi zewnętrzne są standardowo wyposażone w bezpieczne ryglowanie wielopunktowe, oszczędzają energię dzięki bardzo dobrej izolacji termicznej i stanowią niewątpliwie atrakcyjną wizytówkę Twojego domu.

Brak widocznej ramy skrzydła.

Wykończenie drzwi Hörmann ThermoPro przekonuje swoją estetyką. Gładka płyta drzwiowa wykonana ze stali bez widocznej ramy skrzydła po prostu dobrze wygląda.

Bardzo dobra izolacyjność termiczna.

W obecnych czasach oszczędność energii liczy się we wszystkich gospodarstwach domowych. Drzwi ThermoPro wnoszą do tego swój wkład. Płyta drzwiowa o grubości 46 mm, całkowicie wypełniona utwardzaną pianką poliuretanową, zapewnia bardzo dobrą izolacyjność termiczną o współczynniku U do 1,2 W/m²K. Dzięki takim drzwiom oszczędzasz energię, a więc i swoje pieniądze!

11-punktowe zabezpieczenie

Wszystkie drzwi ThermoPro wyposażyliśmy w standardowe ryglowanie wielopunktowe, abyś Ty i Twoja rodzina mogli czuć się bezpiecznie w swoim własnym domu. Do wielu wzorów drzwi zewnętrznych oferujemy wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie 2 wg PN-ENV 1627 - to oznacza większe bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zadaszenia - Twoja osłona przed deszczem i wiatrem, pasująca do drzwi.

Drzwi, zadaszeniaZamontowane nad wejściem do domu zadaszenie firmy Hörmann sprawdza się podwójnie: chroni domowników i gości przed niepogodą, a poza tym atrakcyjnie wygląda. Wybierz swoje ulubione zadaszenie spośród pięciu rożnych modeli.

Dobre wyposażenie gwarancją bezpieczeństwa - najlepsza ochrona i komfort obsługi.

W celu osiągnięcia większego komfortu i bezpieczeństwa możesz dodatkowo wyposażyć drzwi zewnętrzne Hörmann w inteligentne rozwiązania techniczne. Hörmann oferuje w tej dziedzinie najnowocześniejsze możliwości, począwszy od mechanicznego ryglowania w pakiecie bezpieczeństwa S3S, elektronicznego ryglowania w wersji H5-Comfort, aż po komfortowy skaner linii papilarnych.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.