MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Drzwi » Uniwersalne

Drzwi uniwersalne MZ - wysokiej jakości drzwi stalowe zewnętrzne i wewnętrzne.

Drzwi, uniwersalne

Stabilna jakość.

Sprawdzone od ponad czterdziestu lat drzwi uniwersalne, polecane do wewnątrz i na zewnątrz ze względu na swoją stabilność, wytrzymałość mechaniczną i odporność na wpływ czynników pogodowych. Dostarczamy je w wersji jedno- i dwuskrzydłowej oraz na życzenie z przeszkleniem. Dlatego znajdują zastosowanie jako drzwi stalowe wszędzie tam, gdzie wymagane są wytrzymałe zamknięcia: w domach jedno- i wielorodzinnych, a także w przemyśle, firmach handlowych i usługowych, w obiektach użyteczności publicznej i gospodarstwach rolnych.

Płyty drzwiowe.

Płyta w drzwiach stalowych MZ firmy Hörmann jest ocieplana i dodatkowo wzmocniona blachą stalową, dzięki czemu drzwi są wyjątkowo stabilne i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Powierzchnia.

Firma Hörmann stosuje wyłącznie stal ocynkowaną, zagruntowaną farbą proszkową wysokiej jakości. Tak zabezpieczona powierzchnia jest bardzo dobrze chroniona przed korozją. Kolor do wyboru przy zamówieniu powyżej 20 sztuk.

Izolacyjność cieplna i akustyczna.

W gotowych do montażu drzwiach MZ zastosowano uszczelkę obwiedniową i wypełnienie płyty drzwiowej, które zapewniają dobrą szczelność oraz izolację cieplną i akustyczną.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.