MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Drzwi » Przeciwpożarowe

Zamknięcia przeciwpożarowe i dymoszczelne - kompleksowe rozwiązania w budownictwie obiektowym.

Drzwi, przeciwpożarowe

Kompetencja i bogata oferta to nasz atut - z partnerem od wszelkich rozwiązań.

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat firma Hörmann stale poszerzała swoją ofertę zabezpieczeń przeciwpożarowych, by zaprezentować obecnie pełen zakres tego typu produktów. Od całkowicie przeszklonych elementów dymoszczelnych oraz EI30 i EI60 w konstrukcji ramowej z profili wykonanych z aluminium, poprzez stalowe drzwi przeciwpożarowe, po wytrzymałe drzwi ze stali. Z parterem od wszelkich rozwiązań - pewne projektowanie w budownictwie obiektowym.

Uzupełnieniem bogatej gamy wyrobów w różnych wariantach są rozwiązania indywidualne wymagające uzyskania jednostkowego dopuszczenia.

Centrum ochrony przeciwpożarowej z laboratorium ogniowym.

Drzwi, przeciwpożaroweWytrzymałość ogniowa i dymoszczelność nowych i ulepszonych produktów jest testowana w trakcie zakładowych prób ogniowych, wykonywanych w naszym centrum ochrony przeciwpożarowej. Wyniki tych prób pokazały, że nasze produkty zapewniają największe bezpieczeństwo przeciwpożarowe w obiektach. Dzięki tym testom stworzyliśmy optymalne warunki do przeprowadzenia oficjalnych badań przez akredytowane jednostki w celu uzyskania urzędowej aprobaty.

Bezpieczne rozwiązania posiadające międzynarodowe aprobaty.

Wszystkie drzwi, które potrzebujesz do swojej inwestycji, firma Hörmann oferuje od jednego producenta. Charakteryzują się jednolitym wzornictwem i mają dokładnie takie funkcje, jakich oczekujesz: drzwi przeciwpożarowe w klasach odporności ogniowej EI30, EI60. Drzwi dymoszczelne, dźwiękoszczelne i przeciwwłamaniowe. Wyroby firmy Hörmann, spełniające wymogi ochrony przeciwpożarowej posiadają dopuszczenie nie tylko w Niemczech, lecz także w innych krajach. Wiele konstrukcji spełnia wymagania „british standard“, a tym samym jest dopuszczona w wielu krajach Wspólnoty Narodów. Firma Hörmann uzyskała ponadto aprobaty między innymi: we Francji, Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Rosji, Polsce, Słowenii i na Węgrzech, a także w Chinach, gdzie produkowane są drzwi przeciwpożarowe na rynek lokalny.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.