MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Drzwi » Drewniane

Drzwi drewniane

Drzwi drewniane SOLENS - znakomita jakość.

Surowcem wykorzystywanym do produkcji drzwi drewnianych, oferowanych przez firmę MAC, jest drewno sosnowe i mahoń meranti. Profil klejony z trzech warstw zapobiega powstawaniu naprężeń w ramie i skrzydle drzwi dzięki czemu cała konstrukcja charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Drzwi, które opuszczają produkcję są zaimpregnowane, pomalowane podkładowo oraz nawierzchniowo. W całym procesie malowania stosowane są tylko i wyłącznie wodorozcieńczalne, akrylowe farby niemieckiej firmy Sikkens. W szerokiej palecie kolorów znajdują się zarówno farby kryjące jak i lazurowe, które pozostawiają widoczną strukturę drewna. Standardowo drzwi wyposażone są w znakomitej jakości zamki firmy G-U.

Drzwi sosnowe SOLENS.

Drzwi sosnowe produkowane są z kantówki klejonej z trzech warstw z zachowaniem odpowiedniego układu słoja (warstwy zewnętrzne - słój stojący, warstwa wewnętrzna - słój leżący) co gwarantuje nie wypaczanie się drzwi. Możliwe są dwa rodzaje lameli sosnowych sosna z łączeniami na zewnętrznych warstwach (z mini wczepami), stosowana przy malowaniu kolorami kryjącymi i przy ciemnych kolorach lazurowych oraz sosna bez łączeń na zewnętrznych warstwach.

Drzwi meranti SOLENS.

Drzwi mahoń Meranti - wykonane są z kantówki klejonej z trzech warstw, importowanej z Indonezji. Charakteryzuje się większym ciężarem właściwym od sosny, wyższą twardością oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Charakteryzuje się wyraźnie inną strukturą drewna od sosny.

Galeria drzwi drewnianych:

Drzwi drewniane DZ 1Drzwi drewniane DZ 12Drzwi drewniane DZ 12Drzwi drewniane DZ 13Drzwi drewniane DZ 15

Drzwi drewniane DZ 16Drzwi drewniane DZ 6Drzwi drewniane DZ 31Drzwi drewniane DZ 17Drzwi drewniane DZ 2

Drzwi drewniane DZ 26Drzwi drewniane DZ 27Drzwi drewniane DZ 32Drzwi drewniane DZ 9Drzwi drewniane DZ 20

Drzwi drewniane DZ 21Drzwi drewniane DZ 22Drzwi drewniane DZ 23Drzwi drewniane DZ 28Drzwi drewniane DZ 29

Drzwi drewniane DZ 33Drzwi drewniane DZ 34Drzwi drewniane DZ 35Drzwi drewniane DZ 8

Drzwi tarasowe SOLENS.

Drzwi tarasoweDrzwi tarasowe SOLENS przesuwne wykonywane z drewna sosna i meranti, stanowią alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych balkonów dwuskrzydłowych i zapewniają maksymalna ilość światła oraz przestrzeni dla przejścia. Doskonałe funkcjonowanie mechanizmów gwarantuje wykorzystanie okuć firmy G-U. W przypadku zastosowania balkonu przesuwnego możliwe są 2 rozwiązania:

- balkon uchylno-odstawno-przesuwne (PSK) - przy otwieraniu skrzydło jest najpierw uchylane a potem przesuwane na bok. Widoczne jest prowadzenie i próg drzwi balkonowych.
- lub podnośno - przesuwne (HS) - przy otwieraniu skrzydło podnosi się z uszczelnienia i przy zamykaniu opada i ściśle przylega do uszczelki. Brak widocznego prowadzenia. Najwyższy element progu wystaje 11-12 mm.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.