MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Drzwi » Boczne do garaży

Drzwi boczne do garaży - są po prostu bardzo praktyczne.

Drzwi, boczne do garaży

Takie same jak bramy uchylne i segmentowe.

Dom po prostu jest piękny, gdy wszystkie elementy tworzą architektoniczną kompozycję. Dlatego w firmie Hörmann do każdej bramy garażowej dostarczamy takie same drzwi boczne. Jako perfekcyjne uzupełnienie bramy segmentowej Hörmann.

Drzwi boczne są bardzo praktyczne, gdy chcesz szybko wyjąć z garażu różne przedmioty, bez konieczności otwierania całej bramy. Przydają się też w sytuacji, gdy na krótkim podjeździe parkuje drugi samochód i zastawia wejście przez bramę.

Drzwi przejściowe bez wystającego progu.

Praktyczne w codziennym życiu! Czasem mała rzecz daje wymierne korzyści: na przykład możliwość wyprowadzenia rowerów z garażu bez konieczności otwierania całej bramy. Szybko docenisz wygodę posiadania drzwi przejściowych. Szczególnie, gdy takie drzwi nie będą miały wystającego progu. Jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, oferowane tylko przez firmę Hörmann!

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.