MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Drzwi » Antywłamaniowe

Drzwi przeciwwłamaniowe - Twój pierwszy wybór.

Drzwi, antywłamaniowe

Sprawdzone drzwi antywłamaniowe jeszcze lepiej zabezpieczone.

Od kilkudziesięciu lat firma Hörmann produkuje drzwi przeciwwłamaniowe zgodnie z zaleceniami ekspertów ds. bezpieczeństwa. Dla inwestorów i firm deweloperskich polecamy niedrogie drzwi przeciwwłamaniowe do mieszkań DGM.

Nadal masz stare zewnętrzne drzwi do piwnicy, budynku gospodarczego lub garażu, które włamywacz może pokonać w ciągu paru sekund?
Po otwarciu takich drzwi cały dom stoi otworem. Dlatego w takiej sytuacji polecamy montaż drzwi przeciwwłamaniowych.

Do obiektów o zwiększonym poziomie zabezpieczeń, takich jak obiekty przemysłowe i gospodarcze, polecamy drzwi stalowe H3D, H3 i HPL60 D1. Te drzwi wielofunkcyjne są też dostępne jako drzwi przeciwpożarowe, dymoszczelne i dźwiękoszczelne.

Zadaszenia - Twoja osłona przed deszczem i wiatrem, pasująca do drzwi.

Drzwi, zadaszeniaZamontowane nad wejściem do domu zadaszenie firmy Hörmann sprawdza się podwójnie: chroni domowników i gości przed niepogodą, a poza tym atrakcyjnie wygląda. Wybierz swoje ulubione zadaszenie spośród pięciu rożnych modeli.

Dobre wyposażenie gwarancją bezpieczeństwa - najlepsza ochrona i komfort obsługi.

W celu osiągnięcia większego komfortu i bezpieczeństwa możesz dodatkowo wyposażyć drzwi zewnętrzne Hörmann w inteligentne rozwiązania techniczne. Hörmann oferuje w tej dziedzinie najnowocześniejsze możliwości, począwszy od mechanicznego ryglowania w pakiecie bezpieczeństwa S3S, elektronicznego ryglowania w wersji H5-Comfort, aż po komfortowy skaner linii papilarnych.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.