MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Bramy przemysłowe » Szybkobieżne

Ekonomiczne, optymalizują przepływ materiałów.

Bramy przemysłowe szybkobieżneBramy szybkobieżne Hörmann stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Oferta firmy Hörmann obejmuje otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną, także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi, wydajne i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych.

Standardowe sterowanie FU.

Wszystkie bramy szybkobieżne Hörmann są dostarczane w wersji standardowej ze sterowaniem FU (z przetwornicą częstotliwości). Ten typ sterowania wielokrotnie wydłuża potencjalną żywotność mechanicznych części bramy. Ponadto szybka prędkość otwierania i zamykania bramy zmniejsza straty energii i zapobiega powstawania przeciągów w miejscu pracy.

Bramy SoftEdge z zabezpieczeniem przeciwkolizyjnym - zwiększone bezpieczeństwo i niemal żadnych napraw.

Bramy przemysłowe szybkobieżneWyjątkowo elastyczny profil podłogowy całkowicie zapobiega skaleczeniom u osób, które uczestniczyły w zderzeniu pojazdu z bramą.

Brak przerw w pracy spowodowanych kolizją.

Innowacyjne rozwiązanie z zastosowaniem profilu SoftEdge pozwala uniknąć przerw w pracy spowodowanych uszkodzeniem bramy. Kosztowne naprawy, takie jak po uszkodzeniu sztywnych konstrukcji, nie występują w tego typu bramach. SoftEdge usprawnia pracę zakładu i gwarantuje niezakłócony przebieg produkcji.

Elastyczny w kierunku pionowym - elastyczny profil SoftEdge jest bardzo giętki w płaszczyźnie pionowej, co niemal wyklucza wypadki wśród ludzi i szkody materialne.
Stabilny w kierunku poziomym - profil wielokomorowy usztywniony przegródkami zapewnia dobrą stabilność profilu w kierunku poziomym.
Wszelkie uszkodzenia wykluczone.

Zasilacz bezprzerwowy.

W razie awarii zasilania zasilacz bezprzerwowy (UPS) "buforuje" dostateczną ilość energii potrzebnej do otwarcia bramy i umożliwienia przejścia. Urządzenie UPS jest wbudowane w skrzynce rozdzielczej.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.