MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Bramy przemysłowe » Segmentowe

Bramy segmentowe: bramy przemysłowe dla Europy.

Bramy przemysłowe, przesuwne wjazdowe

Szeroki program dla nowoczesnych przedsiębiorstw.

Bramy w wielu wariantach wykonania i wyposażenia, z optymalnie dobranym systemem napędowym i sterowaniem. Wykonane ze stali, z aluminium lub o konstrukcji kombinowanej stalowo-aluminiowej. Pojedynczościenne i podwójnościenne - izolowane cieplnie, przeszklone na dużej powierzchni, z przeszkleniem częściowym lub całkowicie zamknięte bez przeszklenia.

Bramy segmentowe Compact. Największą zaletą jest mała głębokość wsuwu płyty bramy.

Dzięki prowadzeniu typu Compact poszczególne segmenty bramy układają się pionowo tuż za nadprożem. Otwarta brama tworzy kompaktowy zestaw segmentów, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w głąb pomieszczenia. Mała głębokość montażowa jest szczególnie polecana do rozwiązań architektonicznych w halach oświetlanych światłem dziennym przez oszklone fasady i kopuły. Lepiej można też wykorzystać wysokość pomieszczenia za otwartą bramą, na przykład pod suwnice, magazyny wysokiego składowania lub wózki widłowe do transportu wysokich towarów. Bramy segmentowe typu Compact firmy Hörmann są idealne do montowania w narożnikach budynków.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.