MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Bramy przemysłowe » Rolowane

Bramy i kraty rolowane - wytrzymałe i niezawodne w codziennej eksploatacji.

Bramy przemysłowe, bramy i kraty rolowane

Większe bezpieczeństwo i ochrona.

Z zastosowaniem sprawdzonej techniki bram rolowanych firmy Hörmann. Dostarczamy kraty ze stali ocynkowanej, aluminium wzmocnionego i ze stali szlachetnej. Przeznaczone do garaży podziemnych, garaży piętrowych, wjazdów na podwórza, pasaży handlowych. Dostępne w wersji z napędem.

Idealne do dużych otworów.

Do szczególnie szerokich i wysokich otworow w halach dostarczamy bramy rolowane o szerokości do 11,75 m i wysokości do 9 m. Połączenie maks. 3 bram rolowanych umożliwia zamykanie otworów w halach o szerokości do 30 m.
To, co zwykle stanowi rozwiązanie specjalne, w firmie Hörmann od dawna jest standardem. Na przykład: rozwierny (obrotowy) element boczny także z drzwiami przejściowymi, element stały, ukośny profil przypodłogowy, drzwi boczne itd.

Bramy i kraty rolowane oszczędzają miejsce.

Bramy i kraty rolowane niemal nie zajmują miejsca nad otworem. Po otwarciu tworzą kompaktowy zwój za nadprożem. Takie rozwiązanie zapewnia pełne wykorzystanie cennej powierzchni użytkowej hali z boków bramy i pod stropem. Całkowicie można wykorzystać suwnice, a wózki widłowe wysokiego składowania mogą manewrować bez przeszkód. Również dla wysokich podnośników nie istnieje ryzyko kolizji.

Niezawodne i ekonomiczne dzięki trwałej konstrukcji.

Bramy przemysłowe, bramy i kraty rolowaneBramy i kraty rolowane Hörmann są szczególnie trwałe i niezawodne dzięki swojej prostej konstrukcji, składającej się z niewielu elementów. Dobre właściwości ekonomiczne zapewnia też kurtyna Decotherm S wykonana ze stali typu "full hard", która otrzymała nagrodę za innowacyjne wyroby ze stali.
Jako wiodący producent bram, drzwi, ościeżnic i napędów w Europie jesteśmy zobowiązani do zachowania najwyższej jakości naszych produktów i usług serwisowych. W ten sposób ustanawiamy standardy obowiązujące na rynkach międzynarodowych.
To jest jakość firmy Hörmann – Made in Germany.

Przemyślany system.

Bramy, napędy i sterowania firmy Hörmann stanowią dokładnie dostosowany system, który gwarantuje wysoką ekonomiczność, niezawodność i bezpieczeństwo działania.
To się opłaca!

Własny rozwój produktu.

W firmie Hörmann powstają własne innowacje: wykwalifikowana grupa ekspertów ds. rozwoju produktu odpowiada nie tylko za opracowanie nowych konstrukcji, lecz także za stworzenie rozwiązań pozwalających optymalizować istniejące produkty. W ten sposób powstają wysokiej jakości wyroby, cieszące się uznaniem na rynkach całego świata.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.