MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Bramy przemysłowe » Przesuwne

Stalowe bramy przesuwne - bardzo wytrzymałe i wyjątkowo ekonomiczne. Idealne do hal, hangarów i gospodarstw rolnych.

Bramy przemysłowe, przesuwne

Bogactwo wariantów wykonania.

Stalowe bramy przesuwne firmy Hörmann są dostępne w wersji jedno- i dwuskrzydłowej o szerokości całkowitej do 8000 mm, pełne lub przeszklone.

Ocieplane bramy można wyposażyć w pięć typów przeszklenia: prostokątne, kwadratowe, okrągłe, trójkątne i w kształcie rombu.

W bramach nieocieplanych wypełnienia mogą być ze stali gładkiej, przetłaczanej pionowo lub krzyżowo, a także wyposażone w segmenty wentylacyjne. Możliwe jest także wypełnienie drewniane do wykonania przez odbiorcę bramy. Bardzo praktyczne są wbudowane drzwi przejściowe lub drzwi boczne dopasowane optycznie do bramy, zapewniające oddzielne przejście dla ludzi.

Rodzaje mocowań.

Bramy przesuwne mogą być mocowane wewnątrz lub na zewnątrz. Mocowanie zewnętrzne różni się od mocowania wewnętrznego jedną zaletą: zapewnia pełne wykorzystanie cennej powierzchni użytkowej przy wewnętrznej ścianie hali. Inne zalety bram przesuwnych: niewielka wysokość nadproża, brak dodatkowego obciążenia dachu.

Ekonomiczne w eksploatacji.

Bramy przemysłowe, przesuwneStalowe bramy przesuwne Hörmann są przeznaczone do ciężkich codziennych warunków eksploatacyjnych. Dlatego poleca się je do hangarów lotniczych, zajezdni pojazdów, hal przemysłowych, a także do gospodarstw rolnych. Konstrukcja bramy jest niezawodna i nie wymaga niemal żadnych zabiegów konserwacyjnych dzięki zastosowaniu małej ilości pojedynczych części podlegających zużyciu.

Jakość potwierdzona certyfikatem.

Stalowe bramy przesuwne Hörmann są wytwarzane zgodnie z systemem zarządzania EN ISO 9001 i spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa.

Przy sterowanej komputerowo produkcji zachowanie wysokiego poziomu jakości jest możliwe tylko dzięki pracownikom mającym wysokie kwalifikacje i świadomość swojej odpowiedzialności. Dotyczy to zarówno samego procesu produkcji jak i kontroli w celu zapewnienia jakości.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.