MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Bramy przemysłowe » Harmonijkowe

Bramy harmonijkowe dla przemysłu - idealne bramy wieloskrzydłowe.

Bramy przemysłowe, harmonijkowe

Na zawsze niezawodne dzięki know how specjalisty.

Własne opracowanie produktu: do działu projektowego firmy Hörmann należą innowacje produktów, stały, dalszy rozwój i ulepszenia szczegółów związane z żywotną filozofią. Pracownicy o wysokich kwalifikacjach pracują w zespole nad stałą, dalszą optymalizacją tych produktów.
Systemy bram i napędów własnej produkcji: wszystkie istotne części składowe bramy są projektowane i produkowane przez samą firmę Hörmann. Wszystko pochodzi z jednej ręki. Gwarantuje to wysoką kompatybilność części składowych, takich jak brama, napęd i sterowanie.
Wysoki poziom jakości jest gwarantowany dzięki urządzeniom produkcyjnym zaprojektowanym we własnym zakresie. Dzięki temu produkcja może sprostać w optymalny sposób wysokim wymaganiom, które są stawiane produktowi końcowemu.
Już w trakcie projektowania przemysłowych bram harmonijkowych firma Hörmann zwraca uwagę na dokładne dostosowanie bramy i napędu jako wzajemnie zazębiającego się systemu. Długofalowe testy w rzeczywistych warunkach zapewniają zaawansowanie techniczne produktu i przydatność do produkcji seryjnej, na której można polegać.

Niezawodne projektowanie obiektu.

Ze względu na liczne, różne rodzaje okuć bramy harmonijkowe firmy Hörmann dostosowują się do każdej hali. Przy wyborze bramy harmonijkowej firmy Hörmann należy kierować się funkcją i sposobem użytkowania budynku oraz wymaganiami stawianymi przez inwestora. Niezależnie do tego, czy jest to nowy budynek, czy remontowany. Projektanci mają przy tym liczne możliwości.

Dzięki solidnej, niewrażliwej konstrukcji nie wymagają one większych konserwacji. Możliwości różnorodnego zastosowania: idealne do dużych hal przemysłowych, komunikacyjnych i w ratownictwie. Z obsługą ręczną i sterowane automatycznie.

Szerokie otwory hali.

Przemysłowe bramy harmonijkowe firmy Hörmann zamykają również wyjątkowo duże otwory hali: do szerokości 14 m i wysokości 6 m. W zależności od potrzeb użytkowników możliwych jest od 3 do 12 skrzydeł. Wersja może zostać określona w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Rozwiązania w zakresie bram spełniające wszelkie wymagania.

Bramy przemysłowe, harmonijkoweBramy harmonijkowe wypełnione utwardzaną pianką poliuretanową lub wełną mineralną FPU i FMI są idealne do zastosowania w warsztatach i ogrzewanych halach, gdzie izolacja akustyczna spełnia bardzo istotną rolę. W przypadku hal nieogrzewanych szczególnie przydatna jest wersja bramy FSN z licznymi wariantami wypełnienia i możliwością przeszklenia na dużych powierzchniach. W tej kombinacji najbardziej przydatne są bramy aluminiowe FAW o tym samym wyglądzie. Ze względu na profile z przegrodami termicznymi wykazują one bardzo dobre wartości izolacyjności cieplnej i stanowią dobry wybór np. dla hal wystawowych. Każda brama może zostać wyposażona w indywidualne możliwości oszklenia i wypełnienia. Drzwi przejściowe z progiem lub bez progu i podzielne skrzydła przechodnie uzupełniają bogaty w wiele wariantów program bram harmonijkowych.
To jest jakość firmy Hörmann.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.