MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Bramy garażowe » Uchylne

Bramy uchylne - najczęściej kupowane bramy garażowe w Europie.

Bramy garażowe, uchylne

Innowacje rodzą się dzięki doświadczeniu.

W ciągu 75 lat produkcji bram firma Hörmann zdobyła odpowiednie doświadczenie i know-how potrzebne do tego, by zoptymalizować wyroby w najdrobniejszym szczególe. Własny dział badawczo-rozwojowy firmy pracuje z najwyższym zaangażowaniem nad stałym udoskonalaniem produktów w zakresie ich wzornictwa, funkcjonalności, trwałości i bezpieczeństwa. Skorzystaj i Ty z naszego know-how – z innowacyjnych rozwiązań, jakie oferuje tylko Hörmann.

Garażowe bramy uchylne oferowane są w wielu wielkościach znormalizowanych i specjalnych, z drzwiami bocznymi w tym samym wzorze oraz w wersjach komfortowych z napędem sterowanym przy pomocy pilota falami radiowymi.

Brama uchylna dla indywidualistów.

Podkreśla niepowtarzalny charakter. Wybór dowolnej kolorystyki i dodatkowe elementy wystroju, takie jak nawierzchniowe fryzy, przetłoczenia w jodełkę czy uchwyty o pięknym kształcie, umożliwiają kształtowanie indywidualnego wzornictwa bramy.

Stylowe wzornictwo kasetonowe. Pasujące do architektury domu.

Bramy garażowe, uchylneWięcej profili, lepszy efekt - nowe wzory kasetonowe mają jeszcze bardziej efektowny wygląd. W firmie Hörmann jest dostępnych do wyboru pięć wzorów kasetonowych. Jeden z nich na pewno pasuje do stylu architektonicznego Twojego domu. Teraz oferujemy także bramy z nowym rodzajem powierzchni Decograin – Golden Oak i Rosewood. Istnieje możliwość dostarczenia większości wzorów kasetonowych z elementami przeszklenia, które zapewniają dostęp światła do garażu.

Do niemal wszystkich wzorów bram uchylnych dostarczamy pasujące drzwi boczne. Wymień starą bramę i drzwi na nowe!

Piękno natury. Najwyższej jakości wypełnienia z litego drewna.

Bramy garażowe, uchylneBramy drewniane ze świerku skandynawskiego i kanadyjskiego...
Jeśli drewno jest elementem decydującym o wyglądzie Twojego domu, to uzasadnioną decyzją będzie wybór bramy garażowej z wypełnieniem z litego drewna. W firmie Hörmann masz do wyboru dwanaście wzorów bram: frezowanych w pionie lub poziomie, we wzór jodełki lub rombu.

„Wizytówkę domu” stanowiło dotychczas wyłącznie wejście do niego. Teraz również Twój garaż może przyciągać wzrok wysokim poziomem aranżacji. Oferujemy wzory, które zachwycają estetyką wykonania i bogactwem możliwości.

Ekskluzywna linia bram "design". Drzwi zewnętrzne o identycznym wzornictwie.

Bramy garażowe, uchylneTa niezwykle gustowna linia wzorów została zaprojektowana z myślą o najwyższych wymaganiach. Bogactwo elementów aranżacji gwarantuje możliwość kreatywnej realizacji indywidualnego stylu. Bramy uchylne w białym kolorze w połączeniu z ekskluzywnymi elementami ze szkła i metalu przyciągają wzrok i tworzą niepowtarzalny charakter Twojego domu. Idealnym dopełnieniem są pasujące drzwi zewnętrzne o takim samym wyglądzie.

Możesz wkomponować swoją bramę w całkiem niewidoczny sposób. Ekskluzywna, zlicowana obudowa z paneli umożliwia pełną integrację bramy z wykończeniem fasady.

Więcej światła dzięki przeszkleniom.

Dodatkowe przeszklenie stanowi nie tylko element dekoracji. Wpadające do wnętrza naturalne światło pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i poprawia klimat wnętrza. Jest to idealne rozwiązanie do garaży wykorzystywanych na przykład jako warsztat.

Przezorny zawsze zabezpieczony. Niezawodna ochrona i sprawdzone bezpieczeństwo

Bramy uchylne Hörmann są skutecznie zabezpieczone przed opadnięciem i chronią dłonie przed przytrzaśnięciem. Żadna inna brama uchylna nie jest tak bezpieczna. Do tego systemy ryglowania bramy zapewniają ochronę przed włamaniem niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na bramę automatyczną czy obsługiwaną ręcznie.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.