MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Bramy garażowe » Segmentowe

Garażowe bramy segmentowe: codziennie większy komfort i bezpieczeństwo!

Bramy garażowe, segmentowe

Pasują do każdej architektury i nie zajmują wolnej przestrzeni.

Wykorzystaj liczne zalety bram segmentowych! Ilość szczegółów, którymi wyróżnia się brama segmentowa, jest niezliczona. W sumie codziennie korzystasz z jej praktycznych zalet: wygodniej wjeżdżasz do garażu i masz więcej wolnego miejsca w środku i przed garażem. Stać Cię na ten komfort.

Wybrane zalety.

• Różnorodność wariantów montażu - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czy skośną lub jest zakończone łukiem segmentowym albo półkolistym – brama segmentowa Hörmann pasuje w każdej sytuacji.
• Szersze światło przejazdu - starsze bramy uchylne pozostawiały tylko kilka milimetrów wolnego miejsca na manewrowanie samochodem. W bramach segmentowych szerokość przejazdu jest szersza o 14 cm, co ułatwia wjazd do garażu szerokim nowoczesnym samochodem osobowym czy terenowym.
• Szczelność na obwodzie gwarantowana - trwale elastyczne i odporne na działanie warunków pogodowych uszczelki są umieszczone z wszystkich czterech stron bramy segmentowej Hörmann i nie przepuszczają deszczu ani wiatru do środka garażu.
• Dodatkowe uszczelki międzysegmentowe - bramy ocieplane wyposażono w dodatkowe uszczelki międzysegmentowe najwyższej jakości.
• Uszczelka progowa - Uszczelka progowa w kształcie dużego profilu wężowego wyrównuje także mniejsze nierówności podłoża.

NOWOŚĆ! ThermoFrame - Lepsza izolacyjność cieplna bram segmentowych.

Bramy garażowe, segmentoweJeżeli garaż jest bezpośrednio połączony z domem, zawsze zaleca się instalację dobrze ocieplonej bramy garażowej. Nowa ościeżnica ThermoFrame jeszcze bardziej polepsza właściwości izolacyjne ocieplanych garażowych bram segmentowych Hörmann i pomaga obniżyć koszty zużycia energii.

Profil z tworzywa sztucznego, który montuje się razem z ościeżnicą bramy, zapewnia efektywne termiczne oddzielenie ościeżnicy od ściany budynku i zwiększa izolacyjność cieplną nawet o 15% (dotyczy garażowej bramy segmentowej LPU o powierzchni 10 m²).

Dodatkowe uszczelki wargowe umieszczone z obu stron bramy i w jej górnym obszarze zapobiegają wydostawaniu się ciepła z garażu na zewnątrz budynku.

Zalety:
• Termiczne oddzielenie ościeżnicy od ściany budynku,
• Dodatkowe uszczelki dla lepszej szczelności,
• Łatwy montaż razem z ościeżnicą bramy.

Opcjonalna ościeżnica ThermoFrame jest oferowana do wszystkich garażowych bram segmentowych Hörmann.

Automatyczne bramy segmentowe Hörmann są badane i certyfikowane przez TÜV według wytycznych TTZ w zakresie "Odporności bram garażowych na włamanie". Wyjątek stanowią bramy z drzwiami przejściowymi i bramy z przeszkleniem.

Wreszcie nadszedł czas modernizacji!

Bramy garażowe, segmentoweWymiary znormowane to idealne rozwiązanie. Wiele budynków przekonuje nas urokiem starych czasów. A nowoczesne bramy garażowe przekonują komfortem, bezpieczeństwem i estetyką wykończenia. Jednak nadchodzi taki czas, gdy trzeba coś zmienić: wymienić starą bramę garażową na nową. Tu najlepszym partnerem jest MAC Sp. z o.o., który oferuje niedrogie bramy w znormowanych wymiarach, specjalnie z myślą o modernizacji.

Spójność

Do wielu bram garażowych Hörmann dostarczamy nie tylko pasujące drzwi boczne, lecz także wysokiej jakości aluminiowe drzwi zewnętrzne dopasowane optycznie do bramy.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.