MAC
Katalog produktów
Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

więcej

Umów się na bezpłatny pomiar

Dzięki formularzowi on-line możesz umówić się na bezpłatny pomiar. Sprawdź.

wyślij

Zlecenie serwisowe

Skorzystaj z formularza on-line, aby szybko i łatwo wysłać zgłoszenie serwisowe.

wyślij

Share |

Bramy garażowe » Rolowane

Garażowa brama rolowana RollMatic: więcej wolnego miejsca w garażu dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.

Bramy garażowe, rolowane

Standardowo z napędem.

Napęd jest umieszczony na zewnątrz konsoli, co ułatwia jego konserwację. Uruchomienie i zatrzymanie bramy RollMatic odbywa się szczególnie łagodnie i cicho, co także chroni bramę. Niezawodny układ automatycznego odłączania oraz wyrównanie sprężynowe pozwalają zrezygnować z zastosowania zabezpieczenia krawędzi zamykającej. Sterownik wewnętrzny i oświetlenie garażu są zamontowane fabrycznie w obudowie sterowania.

RollMatic gwarantuje dużo wolnego miejsca.

Brama garażowa RollMatic firmy Hormann pozwala wygospodarować dużo miejsca przed garażem i w środku. Samochód można parkować bezpośrednio przed samą bramą, a ponadto wykorzystać wolne miejsce pod stropem w garażu. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wyposażone standardowo w nowoczesny napęd firmy Hormann.

Postaw na kolor.

Bramy garażowe, rolowaneHormann dostarcza bramy rolowane RollMatic w wielu wyszukanych kolorach - pasujących optycznie do fasady budynku. O wyglądzie bramy decydują wyłącznie Twoje upodobania i styl Twojego domu: czy to będzie klasyczny biały, jeden z ulubionych kolorów prefereowanych czy stylowa okleina DecoGrain®.
Możliwości aranżacji dla każdego!

Brama rolowana RollMatic firmy Hörmann w wersji standardowej jest dostępna w kolorze białym, dodatkowo oferujemy bez dopłaty osiem kolorów preferowanych do wyboru.

Technika odgrywa zasadniczą rolę.

Garażowa brama rolowana RollMatic ma po prostu wiele do zaoferowania: stabilną konstrukcję, innowacyjne rozwiązania techniczne, sprawdzone bezpieczeństwo i wysoki poziom obłsugi dzięki zastosowaniu napędu Hormann w standardowej wersji bramy.

Technika, która przekonuje.

Sprawdzony mechanizm sprężyn naciągowych wspomaga napęd podczas otwierania i zamykania bramy. Takie rozwiązanie chroni mechanizm samego napędu. Bramę można łatwo otworzyć ręcznie na wypadek awarii. Takie otwieranie awaryjne nie wymaga zastosowania korby ręcznej. Podwójnie prowadzenie liny stanowi dodatkowe zabezpieczenie bramy przed opadnięciem.
Bezpieczne ryglowanie przeciwwłamaniowe zapewnia specjalny układ profili na wale nawijającym. Tego rodzaju mechanizm praktycznie uniemożliwia podważenie kurtyny bramy.

Bezpieczeństwo.

Bezpieczne ryglowanie przeciwwłamaniowe zapewnia specjalny układ profili na wale nawijającym. Tego rodzaju mechanizm praktycznie uniemożliwia podważenie kurtyny bramy.

Komfort obsługi.

Bramy garażowe, rolowaneOsobiste wymagania użytkowników dotyczące bezpieczeństwa i komfortu obsługi są tak zróżnicowane jak oferta firmy Hormann elementów wyposażenia dodatkowego. Obejmuje ona nadajniki w formacie mini po urządzenia przeznaczone do połączenia z elektronicznym sterowaniem domowej instalacji. Każdy znajdzie wśród inteligentnych, kompatybilnych produktów rozwiązanie odpowiednie do swoich potrzeb. Wszystkie akcesoria posiadają zaawansowane funkcje i najwyższą jakość.

W firmie Hörmann wszystko jest kompatybilne. Jeden pilot służy do sterowania nie tylko bramą garażową, lecz także napędem bramy wjazdowej Hörmann.

Jakość marki Hormann potwierdzona certyfikatem.

Bramy i napędy firmy Hormann są w stu procentach do siebie dopasowane i dla Twojego bezpieczeństwa poddawane badaniom i certyfikowane przez uznane niezależne instytucje. Bramy i napędy Hormann spełniają wszelkie wymagania europejskiej normy 13241-1, a ich produkcja odbywa się z systemem zarządzania jakością DIN ISO 9001.

Chcesz wiedzieć więcej?
Znacznie więcej informacji znajdziesz w dokumentach zamieszczonych w sekcji Instrukcje, prospekty do pobrania". Zapraszamy także do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również dotyczące innych produktów z naszej oferty.